Внутрішній блок настінний COOPER&HUNTER CH-S12FTXF-NG(I)

В наявності

Cooper & Hunter CH-S12FTXF-NG(I) VITAL INVERTER призначений для створення мікроклімату в приміщеннях орієнтовною площею до 35 м². Обладнання працює на екологічно чистому озоновому фреоні R32 і призначене для роботи в діапазоні температур навколишнього середовища від -20 до +48 ° С.

8 530.00 
Доставка
Способи оплати
Наші переваги
  • Від 12ти місяців гарантії
  • SMS-підтвердження замовлення
  • Повернення та обмін
  • Різні способи оплати
  • Краща ціна

Внутрішній блок настінний COOPER&HUNTER CH-S12FTXFNG(I)

Cooper&Hunter CH-S12FTXF-NG(I) — настінний блок інверторного типу, серія: Vital Inverter WI-FI R32 модель 2021 року.

Потужність охолодження / обігрів — 3,20 кВт / 3,40 кВт, площа обслуговування ≈ 35 м2. Вдосконалений пульт управління. Підсвічування дисплея блоку, функція самоочищення, перезапуску. Функція I-Feel. Інтелектуальна розморожування зовнішнього блоку, технологія тривимірного розподілу повітря, 24-х годинний таймер.

Дизайн внутрішнього блоку серії Vital Inverter — це поєднання простих форм, плавною геометрії ліній і спеціального комбінованого пластика, який має глибинну структуру і прозорий верхній шар для сучасного «Shadow» дисплея який відображається на передній панелі. Жалюзі відкриваються під широким кутом і охоплюють всі приміщення в автоматичному режимі Swing. Позиціонувати вертикальні жалюзі можна в дев'яти положеннях з пульта управління!

Внутрішні блоки серії Vital Inverter подбають про здоров'я користувачів, завдяки оновленій системі повного очищення повітря «CH Smart-Ion Filter». Теплообмінник зовнішнього блоку оброблений спеціальним антикорозійним складом Green-Fin, який дозволяє теплообміннику відмінно виконувати свої функції протягом всього терміну служби кондиціонера. Кондиціонер призначений для роботи на обігрів при зовнішній температурі до - 15°C. Для цього використовується автоматична система захисту від обмерзання.

Main features
Wi-FI
Ні

No reviews found

  • Хіт продажу
  • Популярні
Швидка доставка

Ми доставляємо товар в будь яку область країни

Гарантія якості та обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення протягом 30 днів

У вас є 30 днів, щоб перевірити свою покупку